sobota, 7 września 2013

Sowie kartki / Owl cards

Natchnęły mnie sowy z I Kropki. Powstały dwie kartki - sowa w odsłonie 'na poważnie', bardziej vintage i sowa w odsłonie 'wesoły steampunk'.

The chipboard owls from I Kropka inspired me to make two cards - a more vintage 'serious owl' card a 'fun steampunk' owl card.

Poważna sowa występuje na tle 'drewnianych' papierów z Makowego Pola, w otoczeniu tekturek Crafty Moly i pięknego listka, który dostałam od KaHelki (dziękuję!).

The serious owl is sitting on Makowe Pole paper, assisted by chipboard pieces from Crafty Moly and a beautiful leaf that I got from KaHelka (thank you!).Wesoła sowa znalazła się na tle zrobionym techniką resist przy pomocy Distress Inks i białej farby akrylowej i w asyście zębatek z I Kropki i Stempel&Kartoon.

For the funny owl, I made a resist background with white acrylic paint and Distress Inks. Then added some chipboard cogs from I Kropka and Stempel&Kartoon.5 komentarzy:

 1. Wow! Ta pierwsza to taka sowa nocna, mroczna! Super widzieć je w akcji, obie cieszą oczy:) dziękuję za linka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że te sowy są bardzo charakterne, same sobie wfrunęły w takie kartki, na jakich miały ochotę się znaleźć. :) Dzięki za komentarz!

   Usuń
 2. też kupiłam te sówki! muszę coś wykombinować z nimi bo wyglądają pięknie u Ciebie na kartkach!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się tło pierwszej kartki, a na drugiej białe zębatki świetnie komponują się z zielenią :)

  OdpowiedzUsuń