Digi Pobieralnia / Digi Freebies

Digi Pobieralnia to miejsce, w którym chciałabym podzielić się swoimi digi tworami. Wszystkie pliki są darmowe do użytku własnego.

Jeżeli wykorzystasz którąś z moich grafik, a projekt będziesz prezentować na swoim blogu, będę wdzięczna jeśli wspomnisz o mnie w poście i podasz link do siebie w komentarzu poniżej. 

Digi Freebies is where I would like to share some of my digi creations with you. All the files are free for personal use.

If you use my graphics and present the project on your blog, I will be grateful if you mention me in your post and leave a link to your blog in a comment below. For now, the only available graphics are in Polish, but I intend to widen the collection.


Zapraszam do pobierania! :)
Download away! :)


Karty 'ATC info'

Z braku polskojęzycznego stempla do ATC postanowiłam stworzyć kilka digi-stempli, czy też digi-kart, które mogłyby służyć jako tyły ATCiaków. Tak się wkręciłam, że powstało aż osiem różnych projektów. Wszystkie karty mają wymiary nieco mniejsze niż 2,5 x 3,5 cala, tak, by krawędzie na pewno nie wyłaziły poza nasze piękne ATC i żeby całość przypominała stempel. Są gotowe do wydrukowania, wycięcia i podklejenia - do wyboru do koloru, w zależności od upodobań, charakteru projektu i ilości tuszu w drukarce :).

Przykłady wykorzystania 'w realu' można znaleźć tu.

Karty można pobrać klikając na pojedyncze obrazki poniżej prawym klawiszem myszy i wybierając 'zapisz grafikę jako' lub jeśli ktoś ma ochotę na cały zestaw, wszystkie osiem kart razem można pobrać w paczce .zip albo gotowe do druku w pliku tekstowym .doc - w obydwu przypadkach klikamy na link, a potem na górze po lewej 'File' i 'Download'.

Miłego ATCiakowania!


                                       a la Art Deco                                          kaligraficznie

                                       na maszynie                                           plamy na ścianie

                                       stara fotografia                                     z dawien dawna

                                       prosto z mostu                                     żartobliwie6 komentarzy: