sobota, 21 września 2013

Decouscrapowy zestaw romantyczny

Zrobiłam kolejny zestaw decouscrapowych pudełek, tym razem w brązach i niebieskościach, z użyciem papierów Lemonade 'Romantic Melody'. Jak zwykle, drewniane pudełka pomalowałam farbą akrylową i brzegi potraktowałam papierem ściernym.

I made another decouscrap box set, this time in browns and blues, using the Lemonade 'Romantic Melody' paper collection. As usual, I painted the boxes with brown acrylic paint and then sanded the edges.

Na mniejszym pudełku na przybory do pisania nakleiłam wycięty z papierów kwiat, za którym znalazło się kilka małych wyjmowanych papierowych elementów na zapiski. Do dużego pudełka, które może służyć jako przechowalnia papierków, notatek, listów, paragonów i czego tam jeszcze, za pomocą magnesu przyczepiony jest piękny kapeluszowy obrazek wycięty z jednego z papierów. I znów - miejsce na kilka oddzielnych notatek lub przyczepienie czegoś, co akurat jest ważne i powinno być na wierzchu.

I put a fussy cut flower on the front of the smaller pen-holder box, and behind it there are a few removable tickets for notes and such. The big box, which can store notes, letters, receipts and what not, has a beautiful hats image holding on to the front with a magnet. And again - some space for a few separate notes or to put something important.

Pracę zgłaszam na wyzwanie Vintage w Craftowycm Ogródku.
This is my entry for the Vintage challenge at Craftowy Ogródek.

    

15 komentarzy:

 1. Eleganckie i gustowne, po prostu przepiękne :) ja mam obawy przed ozdabianiem drewnianych pudełek papierem do scrapbookingu, czy nie jest za gruby, czy się przyklei równo i ładnie, czy nie będzie odstawał...dlatego podziwiam Twoją pracę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba. :)

   Nie zdarzyło mi się, żeby coś mi się źle przykleiło, odstawało, było za grube. Używam dobrego mocnego kleju 'do wszystkiego' i jest ok. W jednym z takich pudełek trzymam swoje scrapowe tekturki i ponieważ czasem mam je na biurku, na którym pracuję, to pudełko przetrwało już kilka katastrof. :) Trzyma się świetnie.

   Usuń
 2. sliczniutkie!!! Uwielbiam polaczenie niebieskosci z brazami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie to też zawsze podziwiany zestaw kolorów, świetnie ubrałaś w nie pudełka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne,eleganckie i ...do odgapienia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny zestaw, bardzo mi się podoba kolorystyka i klimat. Papiery do scrapbookingu są często tak śliczne, że wciąz mam plan wykorzystać je w decu, tylko odwagi brak :) Powodzenia w wyzwaniu, jesteś moją faworytką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Eine sehr schön gestaltete Box. Die Papiere und verwendeten Stempel gefallen mir sehr gut, alles ist sehr harmonisch.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale świetny ten zestaw romantycznie się zakochałam w nim :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne pudełka. Genialne rozwiązanie z magnesem na ważniejsze rzeczy, notatki. Wykonanie równie piękne.

  OdpowiedzUsuń