piątek, 13 września 2013

Co sprawia, że dziewczyna jest szczęśliwa :) / What makes a girl happy :)

Mówią, że szczęścia się nie da kupić, ale w takich momentach mam co do tego poważne wątpliwości. :) W końcu do tego miejsca na końcu świata, gdzie misie polarne podobno chodzą po ulicach ;) dotarła najnowsza kolekcja Graphic 45 'Steampunk Spells'. Zakochałam się w tej sowie, co jest 'totally wicked'! Teraz jeszcze czekam na 'Typography'.

They say you can't buy happiness but at times likes this I tend to have serious doubts about this. :) Finally the newest Graphic 45 'Steampunk Spells' collection has reached this forsaken place where polar bears are said to wander the streets :). I'm in love with the 'totally wicked' owl! Now I'm waiting for the 'Typography' line. 
A tu szczęście w podwójnej postaci, czyli fart i radość w jednym - stemple Stampers Anonymous Tima Holtza po 35zł za komplet w TK Maxx!

And here's luck and joy combined - Tim Holtz Stampers Anonymous sets for 35PLN each at TK Maxx!

9 komentarzy:

 1. wow! zostało coś jeszcze w tym TK maxxie czy wszystko wykupiłaś? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego nie wyniosłam, nie. :) Musiało ich być znacznie więcej wrzuconych, bo widać było, że były już przebierane - niektóre nawet częściowo rozkradzione, niekompletne. :/

   Usuń
 2. Cuda cudeńka!! Bym piszczała jak mała dziewczynka. Ta steampunkowa kolekcja jest boska, dla samej sówki bym była gotowa ją wziąć! Co do stempli to chyba muszę się wybrać do TK Max może się jeszcze na coś załapię:)

  Pozdrawiam,
  http://made-in-joy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszczeć nie piszczałam, ale czułam jak mi endorfina do głowy trafia. :)

   Usuń
 3. Gdzie jest taki TK Maxx?
  A te papiery drugi miesiąc już oglądam i co biorę do ręki to mi szkoda je ciąć...ale ja z G45 już tak mam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kupowałam w Warszawie na Marszałkowskiej, ale TK Maxx jest w wielu miejscach, o:
   http://www.tkmaxx.pl/o_nas/sklepy/

   Znam ten ból, oj, znam. Największy problem mam z padem 8x8 Olde Curiosity Shoppe, na który patrzę już od pół roku, wiedząc, że ze zdobyciem kolejnego będzie trudno...

   Usuń
  2. Nie podejrzewam by w szczecińskim były...a na ten Pad patrzę już ponad rok..i co z tego...czasem coś uszczknę, jakąś świnię czy tablicę okulistyczną...ale żeby tak pociąć?! Zgroza! :)

   Usuń
 4. Fantastyczne stemple. Tk max to fajny sklep, zawsze można coś ciekawego znaleźć.

  OdpowiedzUsuń