sobota, 23 listopada 2013

Idea Book

Moja nieobecność na blogu ostatnimi czasy związana jest z tym, że dzieje się coś dużego. :) Coś pięknego, coś nowego, coś, co mam nadzieję spodoba się i Wam. Nie mówię o scrapowej pracy, ale scrapowa praca też przy okazji powstała. Baza pomysłów na tworzenie "czegoś dużego" potrzebowała dużego "idea book'a". I oto jest zalterowany segregator pełen pomysłów.

Przy okazji przypominam o steampunkowym candy. Jeszcze tylko przez tydzień można zestaw staroci czeka na chętnych go przygarnąć. :)

My recent absence from the blog is related to the fact that something big is coming. :) Something beautiful, something new, something that I hope you will like as much as I do. I am not talking about a craft project, but a craft project came to existence alongside it as well. Ideas for doing something big require a big "idea book". So here is an altered ring binder full of ideas.

BTW, let me remind you about my steampunk giveaway. The set of junkyard findings will be waiting for whoever wants to grab it for one more week. :)


7 komentarzy:

 1. Cudne..Dla mnie w rewelacyjnych kolorach,a szczególiki ach...

  OdpowiedzUsuń
 2. Od ponad roku leży teczka,którą miałam zalterować...chyba w końcu to zrobię,,dzięki za inspirację!!!
  Cudna praca, fajnie skomponowana!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie Agnieszko! To tło daje wiele możliwości i Ty to wykorzystałaś.Na żaróweczkę,zegary i zębatki już ostrzę sobie zęby:))) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aj, jak ja lubię takie prace, te wszystkie śrubki, tarcze zegarków i ta mini żaróweczka - piękności. A na to coś dużego czekam z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Znakomicie wykorzystane tło!!! Świetna kompozycja - baaardzo mi się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki, kochane! Idea book z każdym dniem bardziej zapełnia się pomysłami. :)

  OdpowiedzUsuń