sobota, 27 grudnia 2014

24 pudełka po zapałkach / 24 matchboxes

W ramach prezentu gwiazdkowego mama zażyczyła sobie 'coś do przechowywania nasion' - potrzeba więc było dużej ilości małych szufladek, w których te wszystkie niewyklute roślinki mogłyby 'oddychać'. Sięgnęłam więc po pudełka po zapałkach i z 24 takich zbudowałam 'kwiatową wieżę'.

For her Christmas gift, my mom requested 'something to keep flower seeds in' - so a large number of small drawers were needed, and something which would let the unhatched plants 'breathe'. So I grabbed some matchboxes and used 24 of those to create a 'flower tower'.


Poszło, oczywiście, dużo tuszu Distress Vintage Photo, roślinność i ptactwo zaś wycięłam z papierów 'Wallflower' Tima Holtza.

Lots of Vintage Photo Distress Ink was used, of course, and the plants and birds are images from the Tim Holtz 'Wallflower' paper collection.Na górze, pod zamykaną na magnes 'przykrywką' znalazła się wkładka, na której można zapisać co znajduje się w poszczególnych szufladkach.

At the top there's a lid which closes with a magnet and underneath it, an insert, where a list of everything in the drawers can be created.Z radością mogę oświadczyć, że prezent spełnił oczekiwania. :)

I'm happy to report the gift met expectations. :)

15 komentarzy:

 1. Fantastyczny pomysł i perfekcyjne wykonanie, walory artystyczne - bezcenne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszło Ci odjazdowo:) Jestem pod wrażeniem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością Mama była zachwycona! Wspaniałe te gałeczki,uroczo wyglądają w malutkich szufladkach:)
  Niesssamowity pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Absolutnie zachwycające! No wiesz! Żeby z pudełek po zapałkach ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś niesamowitego! Jest prześliczna, a sam pomysł rewelacyjny.

  OdpowiedzUsuń
 6. No trudno się dziwić, że prezent trafiony. Booooski! I śliczny i praktyczny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję! Pomysł zupełnie nie mój, żeby z pudełek po zapałkach, jak je na początku opróżniłam i ustawiłam, to pomyślałam sobie, że to niemożliwe, żeby z tego coś było. Ale przemogłam się, poleciałam dalej i aż się na końcu zdziwiłam, że aż tak te pudełka zmieniły charakter. :) Aż sobie może też takie zrobię...

  OdpowiedzUsuń
 8. Wooow, to jest genialne! Wyszedł cudownie :) A zrobienie dla siebie to bardzo dobry pomysł - idealna komódka na przechowywania drobnych przydasi :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudo! Wspaniały pomysł i wykonanie!

  OdpowiedzUsuń
 10. I pomysł i wykonanie świetne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam mnóstwo pudełek po zapałkach...zapałki były potrzebne komuś do zrobienia wieży Eiffla..a pudełka mam ja...ale czekają na jakiś odjechany pomył komódkowy...tak wiec inicjatywę popieram! Cudo! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudowny pomysł. Pięknie to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 13. O ludzie...Jakie to piękne!!!!

  OdpowiedzUsuń