niedziela, 7 lipca 2013

Zdobycze z Pragi! / Prague haul!

Przed wyjazdem na urlop do Pragi szukałam w necie jakiegoś tamtejszego sklepu scrapowego, znalazłam jednak tylko komentarze mówiące, że takiego nie ma. Jakaż wobec tego była moja radość gdy okazało się, że jakieś 50m od naszego hotelu (ul. Stefanikova) jest sklep 'papirnictvi', a którego witrynie widać całe mnóstwo Heydy i przeróżne inne łakocie.

Before we went to Prague for our holiday I did an online search looking for a scrapbooking shops somewhere around town but I only found comments saying there is none. Imagine how happy I was then when came to realize there was a 'papirnictvi' shop about 50 meters away from our hotel (Stefanikova Street) with lots of Heyda products and other goodies in the window.

Pierwsze co zobaczyłam po wejściu to zajmująca centralną pozycję maszynka Sizzix oraz całe mnóstwo najróżniejszych farb. Sklep jest tak naprawdę papierniczo-plastyczno-scrapowy, część scrapowa nie jest ogromna, za to ceny są bardzo przystępne. Aż się zaczęłam zastanawiać, czy nie kupić drugiego Rangerowego Ink Blending Tool, ale w końcu zdecydowałam się na zestaw ramkowych stempli, szablon, kilka małych ale pięknych papierów i naparstki z poduszeczkami do tuszowania. Poza tym, że Praga w ogóle piękna i materiału na album tyle, że hej, te zakupy bardzo umiliły mi urlop. :)

The first thing that caught my attention when I entered was a Sizzix machine occupying a central position in the room and a whole lot of paints and other media. The store is in facts a stationery / arts & crafts / scrapbooking store, the scrapbooking part isn't huge, but the prices are very reasonable. I was even wondering about getting another Ranger Ink Blending Tool but I finally went with some frame stamps, a stencil, some beautiful papers and these little thingies for inking with your finger. A nice holiday treat!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz