czwartek, 18 lipca 2013

Shadowbox card

Moje pierwsze starcie z kartką typu 'shadowbox'. Bardzo mi się spodobała ta forma i chyba zrobię takich więcej. Tutaj kolorystykę nadają ścinki papierów z kolekcji Primy 'Almanac' i Distress Inks: Black Soot i Victorian Velvet - nałożone na koronkę i na tekturkę. Kartkę można spersonalizować, na okładce dodając własne życzenia w zależności od okazji.

My first attempt at a shadowbox card. I really enjoyed making this project and I think I'm going to make more of those. The colours here were inspired by the Prima 'Almanac' paper collection and Distress Inks colours Black Soot and Victorian Velvet, applied to the lace and the chipboard piece. The card can be personalised by putting whatever is appropriate for a given occasion on the cover.

Kartkę zgłaszam na "Wyzwanie ptaszkowe" w Craft4You - jest ptaszek i jest kawałek sznurka, w Craft4You zakupiłam Glossy Accents, które wylądowało na ptaszkach.

This is an entry for the 'Bird Challenge' at Craft4You - there is a bird and piece of twine and the product I bought at the store and used here is Glossy Accents.4 komentarze: