niedziela, 10 marca 2013

"Once Upon a Springtime" shadowbox

Wczorajszy wieczór minął mi na chyba największym projekcie, z jakim do tej pory miałam okazję się zmierzyć. W związku z krótkim powiewem wiosny (o którym łatwo zapomnieć w związku z zalegającym, przynajmniej u mnie na balkonie, śniegiem) pojawiło się kilka zielono-wiosennych wyzwań. A w moim pudełku z papierami Graphic 45 czekał na wykorzystanie jeden samotny papier z kolekcji Once Upon a Springtime. 

Last night was the night of the biggest project I have ever done so far. As we experienced a short spell of springtime (probably already forgotten due to the amount of snow), a few spring challenges came up as well. And in my Graphic 45 paper box a lonely single 'Once Upon a Springtime' paper was waiting to be used.


Długo zastanawiałam się jak go wykorzystać, bo w ogóle cięcie papierów Graphic 45 ciężko mi idzie. :) Nie ma ich w nadmiarze, więc jak już jakiś upoluję, to noszę się z jego wykorzystaniem, bo są tak piękne, że chciałabym żeby projekty, w których są wykorzystane w pełni to pokazywały.

I had been thinking about using it for quite a while, as generally I find it hard to cut up Graphic45 papers. :) They are not abundant here in Poland, so when I get my hands on something, I think long and hard about how to use it so that the project does it justice.

No i w końcu wymyśliłam - w odpowiedzi na wiosenne wyzwania - shadowbox z wiosenną sceną. Było duuuużo wycinania małych elementów, układania kwiatków i listków (znów świetnie sprawdził się puncher z wytłaczarką docrafts x-cut), działania piankową taśmą - i oto jest. "Once Upon a Springtime" shadowbox. Drzewa, kwiatki, wróżki, a jak się dobrze przyjrzeć stemplowaniu, to nawet ptaszki, lisek, sarna i zając wychodzą z ukrycia. :)

And finally it came to me - in response to spring-themed challenges - a springtime scene shadowbox. There was a looot of fussy cutting, arranging flowers and leaves (again, the docrafts x-cut embossing punch worked great), working with foam tape - and there it is. The 'Once Upon a Springtime' shadowbox. Trees, flowers, fairies, and if you inspect the stamping, even birds, a fox, a deer and a hare come out of hiding. :)

Pracę zgłaszam na wyzwania / This is an entry for:

scrap-ścinki    


Użyłam / I used:
- "Once Upon a Springtime" Graphic45
- karton / cardstock "Kraft Basics Pack" Papermania
- kwiatki Prima / Prima flowers
- docrafts x-cut listkowy puncher z wytłaczarką / botanical embossing punch
- stemple Inkadinkado / Inkadinkado stamps
- Distress Inks
- filc zielony / green felt


7 komentarzy:

 1. Rewelacyjna i piękna praca:)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Studio75 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pracy do ścinkowej bym nie zaliczyła, ale sama w sobie jest przepiękna i bardzo pomysłowa.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrap-Ścinek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Tworzenie akurat tej pracy było dość 'ścinkowe', bo po wycinaniu kształtów zostawało mi sporo małych kawałków papieru i z nich powstały np. duże ilości listków. Stemplowałam też na papierze ścinkowym, pozostałym po innych projektach. No ale rozumiem, że nie jest to 'typowa' praca ścinkowa. :)

   Usuń
 3. Praca jest piękna i pomysłowa. Zgodna z wymogami, choć... my raczej do ścinkowych prac nie zaczynamy ciachać nowego papieru ;) Niemniej - pełen podziw dla Twojego talentu :) Dziękujemy za udział w ścinkowej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fanastyczny shadowbox! Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu Studia75.

  OdpowiedzUsuń