czwartek, 28 sierpnia 2014

Art journal vol. 16.: Kolorowo / Colourful

Zdałam sobie sprawę, że straaaaasznie dawno nie ruszyłam żadnego ze swoich art journali. Postanowiłam więc dla samej radochy pobawić się taśmą fizelinową i mediami 13 arts, znów sięgając po  farbki Metallic!, kulki i tusze Splash!. Farbki (użyłam tylko dwóch kolorów) cały czas mocno rozcieńczałam wodą - czy pisałam już jak ogromnie podoba mi się jak potrafią się ze sobą mieszać, tworząc przepiękne nowe odcienie? Pewnie tak, ale to nic - z chęcią będę się powtarzać. :)

I realized I hadn't done any art journaling in a looooong while. So I decided to have play around with interfacing tape and 13 arts media, pulling out the Metallic! paints, glass filler and Splash! Inks. I repeatedly sprayed the paints with water (I used only two colours) - have I mentioned I love how they mix and create beautiful new shades? Probably I did, but no matter - I'll keep repeating myself happily. :)3 komentarze:

  1. ale świetne faktury, przejścia kolorów, super, w ogóle bym nie pomyślała, że to Twoja praca :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak tu nadzwyczaj kolorowo, takie pawie barwy :) Wyszło wspaniale, musisz częściej żurnalować :) cudowne tekstury i przejścia!

    OdpowiedzUsuń