czwartek, 29 sierpnia 2013

Wideo-tutorial: album od zera z 6 papierów 30x30cm / A mini album video tutorial

Wróciłam znów do swojego ulubionego zajęcia - albumowania. A że udało mi się tym razem udokumentować cały proces, zapraszam serdecznie na tutorial krok po kroku - album powstał z białego kartonu i 6 papierów 30x30cm - kolekcja Piątku Trzynastego 'Uśmiech proszę' świetnie się moim zdaniem sprawdziła. :)

I came back to my favourite craft activity - album-making. And as I succeeded in documenting the process this time, I made a step-by-step video tutorial - I made the album with white cardstock and 6 12x12 sheets of decorative paper - the 'Say Cheese' paper collection by Piątek Trzynastego worked great. The tutorial is in Polish, but I think you can follow what's happening more or less anyway. :)


15 komentarzy:

 1. Ale świetny! A pomysł na bindowanie genialny! :) Na pewno kiedyś z niego skorzystam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rany, wygląda na pracochłonne, ale efekt jest tego wart :) Tylko będę musiała to ze 3 razy obejrzeć i zatrzymywać klatka po klatce, żeby się nauczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Full profeszjonal :) Kurs jest świetny :) W albumach mam słabe doświadczenie, więc na pewno wykorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne, ale pracy bardzo dużo. Mimo to mam ochotę spróbować. Brawa za ten kurs.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki dziewczyny! Metoda owszem, dość pracochłonna, ale ja lubię w niej to, że album jest w 100% taki, jak się chce, no i że można obejść się bez drogich narzędzi. A jak się w ten sposób zrobi kilka albumów, to potem już leci...

  Dajcie znać jak wypróbujecie metodę, ciekawa jestem jak Wam się spodoba i co pięknego stworzycie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. OOOOOO! genialny kurs :) może się skuszę na pierwszy album :) Rewelacja - trochę za szybko - chyba rzeczywiście trzeba klatka po klatce :) Jakiej grubości jest papier bazowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 'realu' wyjdzie parę godzin roboty :) Mój karton miał 180g i album wyszedł mi pękaty. Sądzę, że można użyć trochę cieńszego kartonu, jeśli na bazy stron naklejamy jeszcze gruby papier dekoracyjny.

   Usuń
  2. Dzięki :) Naprawdę dobra robota :)

   Usuń
 7. Bardzo miło było Cię wczoraj poznać!!! :))
  Świetny tutorial, pięknie wyszedł ten album ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow!! Genialne! (to od mojej 13-letniej córki ;) )
  Będę musiała raz jeszcze z ołówkiem w ręku obejrzeć tutka, bo nie wszystko pojęłam, ale to akurat wina przemęczenia a nie samego tutorialu ;D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. PS. Pozwoliłam sobie zamieścić link do Twojego kursu na moim blogu w dziale: tutoriale :)

  OdpowiedzUsuń